Parafia Rzymskokatolicka Marii Panny Nieustającej Pomocy

Pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Nowy Tomyśl, miasto powstałe na prawie magdeburskim na mocy przywileju wydanego 8 kwietnia 1786 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, zamieszkiwała głównie ludność wyznania ewangelickiego.

OVERVIEW

The domain parafia-nmp.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have examined twelve pages within the website parafia-nmp.pl and found zero websites linking to parafia-nmp.pl.

PARAFIA-NMP.PL TRAFFIC

The domain parafia-nmp.pl is seeing variant amounts of traffic within the past the year.
Traffic for parafia-nmp.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-nmp.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-nmp.pl

WHAT DOES PARAFIA-NMP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-nmp.pl Mobile Screenshot of parafia-nmp.pl Tablet Screenshot of parafia-nmp.pl

PARAFIA-NMP.PL SERVER

We diagnosed that a single root page on parafia-nmp.pl took one thousand four hundred and sixty-nine milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so our parsers consider parafia-nmp.pl not secure.
87.98.239.19

We observed that this domain is using the Apache operating system.

Parafia Rzymskokatolicka Marii Panny Nieustającej Pomocy

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy." We observed that the web page also stated " Nowy Tomyśl, miasto powstałe na prawie magdeburskim na mocy przywileju wydanego 8 kwietnia 1786 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, zamieszkiwała głównie ludność wyznania ewangelickiego."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana XXIII i św. Faustyny w Norwich Polska Parafia

Św Jana XXIII i Św. Św Jana XXIII i Św. WIATMY NA STRONIE POLSKIEJ PARAFII W NORWICH. Serdecznie witam wszystkich Parafian i Gości na naszej stronie internetowej. MSZE ŚWIĘTE w bieżącym tygodniu.

Strona Główna

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Lęborku. Do Serca Twego racz nas przytulić , w Twym Sercu na wieki racz nas zachować. Serdecznie witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lęborku. Nasza parafia została erygowana 1 lipca 1994 roku przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Prof. Intencje mszalne 9 15 kwiecień 2018. II Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018.

Parafia NSPJ w Nowym Tomyślu

III koncert U Serca Jezusowego. W niedzielę 19 lipca 2015 r. II koncert U Serca Jezusowego 2015.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. App. Piotra i Pawła w Obrzycku

Piotra i Pawła w Obrzycku. Zmarli kapłani pochowani na cmentarzu w Obrzycku. Witaj na stronie parafii Obrzycko. Piotra i Pawła w Obrzycku. Witaj na stronie parafii Obrzycko. Piotra i Pawła w Obrzycku. Napełnieni Duchem Świętym odcinek 72. Napełnieni Duchem Świętym odcinek 71.

Parafia Rzymskokatolicka NMP Królowej Apostołów